Video Content Analysis – Software pro videoanalýzy

Nabízíme různé možnosti inteligentní analýzy záznamu. Naše algoritmy spolehlivě rozpoznávají a klasifikují objekty a pohyby. V závislosti na požadavcích nabízíme možnosti analýzy založené na kameře i softwaru, jakož i možnosti podrobného statistického vyhodnocení.

G-Tect

Geutebrück systémy mohou být dále vylepšeny o možnosti, které rozšiřují jejich funkčnost a přizpůsobují se individuálním potřebám, pomocí analýzy videa na serveru (G-Tect).

Snížení požadavků na paměť a nákladů na další úložná média je možné analýzou vašich živých obrázků a jejich zaznamenáním pouze v případě, že dojde k nějaké akci. Modul VCA lze použít ke sledování pohybů v předdefinovaných oblastech nebo k provedení inteligentní detekce objektů. Tímto způsobem můžete optimálně chránit komplexní oblasti a pokud je detekována kritická událost, je spuštěn alarm a operátor bude okamžitě informován.

Sledování a automatizace přístupu k vozidlu rovněž není problémem s ANPR (rozpoznávání poznávací značky). RZ vozidla lze použít a porovnat s databází schválených nebo nepovolených vozidel. Pomocí Vehicle Access Manager (VAM) máte nyní kontrolu nad branami, alarmy a mnoha dalšími přizpůsobitelnými možnostmi.


VCA

Geutebrück vám pomohá zůstat informováni o všech důležitých událostech, takže vám nic neunikne. Analýza obsahu videa pomocí kamery (VCA) automaticky vyhodnocuje věci, které jsou pro vás důležité. Lidé, vozidla a jiné předměty jsou detekovány uvnitř i venku bez ohledu na počasí, během dne nebo v noci. Nekontrolovatelné a irelevantní pohyby ve scéně, jako je pohyb stromů nebo vegetace, jsou ignorovány. Tím se sníží počet falešných poplachů a jako reakce se zobrazí pouze ty události, které jsou pro vás opravdu důležité.


G-Stats

Podívejte se na svá shromážděná data pomocí G-Stats. Tato možnost vyhodnotí spočítaná data shromážděná z VCA založené na záznamech a zobrazí výsledky graficky. Jedná se o nástroj šetřící čas, který vám umožní rychle rozpoznat vzory. Například určete počet lidí v definované oblasti nebo budově a zjistěte frekvenci vstupů v době špičky. Snadno určete oblasti s velkým počtem návštěvníků a podle toho upravte své reklamní a propagační úsilí. Pomocí G-Stats můžete vyhodnocovat data v reálném čase nebo je zkoumat v definovaných časových obdobích. S možností G-Stats/Weather máte také možnost propojit hodnocení s údaji o počasí.


Zobrazuji všech 22 výsledků