G-Core

G-Core spravuje vaše video záznamy a je základem pro přizpůsobitelné a kompletní řešení. Systém lze použít jako samostatnou jednotku, nebo rozšířit na libovolnou velikost a náročnost propojením několika systémů G-Core. Rozsah funkcí je přizpůsoben tak, aby vyhovoval vašim konkrétním požadavkům díky rozsáhlému nastavení. G-Core poskytuje přístup k velkému počtu integrací se systémy třetích stran.

G-Core se snadno používá a intuitivně se ovládá. Jednoduché rozhraní pro zpracování živého nebo nahraného videa lze individuálně přizpůsobit. Samostatné nastavení rozhraní, řídí práva pro jednotlivé uživatele, nebo skupiny a umístění uživatelů. To vše se děje na pozadí a chrání citlivá data před neoprávněným přístupem. Požadavky na soukromí vaší video aplikace a zaměstnanců jsou vždy zaručeny anonymizací jednotlivých obrazových částí nebo pohybů. Vyhledávání záznamů z více zdrojů díky rychlému načtítání z databáze. Data jsou uložena ve formátu Geutebrück (GBF), která jsou překryta vodoznakem a jsou odolná proti neoprávněné manipulaci. Záznamy mohou také sloužit jako důkaz u soudu.

 


G-Web

G-Web is a free feature of our solution which allows to access video data and alarms by G-Core via browser, e.g. with any smartphone or tablet. This saves time and allows easy access for authorized users. The web-based interface eliminates the need to install another application on the device and can be used with all standard web browsers.

 

 


Zobrazen 1. – 30. z 35 výsledků

G-Core

G-Core je komplexní a flexibilní řešení pro správu dat a video záznamů.

G-Core Failover

Systém převzetí služeb při selhání (Failover) je dopňující software pro správu videa G-Core.

G-Core Failover S

Systém převzetí služeb při selhání (Failover) je dopňující software pro správu videa G-Core. (Softdongle)

G-Core S

G-Core je komplexní a flexibilní řešení pro správu dat a video záznamů. (Softdongle)

G-Core/ACSGarnyConnect

Možnost připojení systému Garny pro řízení přístupu k systému G-Core. Připojení může být sériové přes rozhraní COM nebo digitální přes TCP/IP. Softwarová volba je vyžadována pro systém G-Core.

G-Core/ACSInformConnect

Možnost připojit systém Inform pro řízení přístupu k systému G-Core. Připojení může být sériové přes rozhraní COM nebo digitální přes TCP/IP. Softwarová volba je vyžadována pro systém G-Core.

G-Core/ACSKebaPassadorConnect

Možnost připojení systému KebaPassador pro řízení přístupu k systému G-Core. Připojení může být sériové přes rozhraní COM nebo digitální přes TCP/IP. Softwarová volba je vyžadována pro systém G-Core.

G-Core/ActiveXConnect

Možnost povolení připojení k serveru G-Core pomocí standardizované komponenty OCX/ActiveX. Softwarová volba je vyžadována pro instanci prohlížeče/OCX.

G-Core/CamConnect

Možnost připojení IP kamery k systému G-Core. Maximální počet IP kamer na systém G-Core je 128 a podporuje všechny kamery Geutebrück a velký počet síťových kamer od jiných výrobců. Podporovány jsou standardy ONVIF a RTSP. Každá připojená IP kamera vyžaduje jednu možnost.

G-Core/CenterConnect

Možnost připojení systému G-Core k centrálnímu akčnímu správci pro celosystémové propojení několika jednotlivých systémů G-Core. Tato možnost je vyžadována pro každý systém G-Core na zařízení, které funguje jako středisko akcí.

G-Core/ComConnect

Možnost povolit jednotlivá sériová komunikační rozhraní v G-Core. Prostřednictvím těchto rozhraní lze GAA (NCR, IBM, SNI) připojit k systému G-Core pro externí řízení záznamů událostí. Poznámka: Pro aplikaci může být vyžadována karta sériového rozhraní.

G-Core/Commend

Rozhraní COMMEND od Geutebrück propojuje komunikační server COMMEND se serverem G-CORE. Toto rozhraní je poskytováno jako serverový plugin G-CORE a připojuje se přes TCP/IP.

G-Core/DMTRadarClient

Možnost připojení radarového systému z DMT Radar & Security Systems k systémům G-Core pomocí služby Windows. Služba vypočítá dvě kamery nejblíže k objektu a přepne je na G-View nebo G-SIM. Tato možnost je vyžadována pro každý systém G-Core. Poznámka: Pro toto rozhraní je k dispozici samostatný instalační program.

G-Core/EdgeRec

Možnost povolení funkce Edge Recording pro systém G-Core a pro tuto aplikaci kamery kompatibilní s rozhraním ONVIF-G pro překlenutí dočasných selhání připojení. Pro zajištění nepřetržité reprodukce videodat v G-SIM je vyžadována možnost převzetí služeb při selhání G-SIM. Tato možnost je vyžadována pro systém G-Core a lze ji použít pro všechny připojené IP kamery.

G-Core/GeViConnect

Možnost připojení systému GeViSoft k centrálnímu správci akcí. Rozhraní mezi GeViSoft a centrálním správcem akcí poskytuje informace – jako jsou alarmy nebo události – všem systémům GEUTEBRÜCK připojeným k centru akcí konzistentně a v celém systému. Tato možnost je vyžadována pro každý GeViSoft připojený k zařízení, které funguje jako centrum akcí.

G-Core/GPSConnect

Softwarová volba pro zpracování GPS dat pouze na G-Scope 500+.

G-Core/HTTPCommand

Možnost ovládání IP kamer nebo jiných síťových zařízení pomocí příkazů CGI. To umožňuje použití dalších funkcí ve fotoaparátech nad rámec použití obecných doplňků. Dialog G-Set lze použít k vytvoření seznamu povolených IP kamer, které mohou přijímat příkazy.

G-Core/HuthConnect

Možnost připojení Huth pokladny/systému čerpací stanice k systému G-Core. Systém POS lze připojit sériově přes rozhraní COM i přes TCP/IP. Softwarová volba je vyžadována pro systém G-Core.

G-Core/LiveProxyConnect

Možnost povolit připojení pro živé video z externího, většinou mobilního serveru G-Core se stacionárním serverem G-Core přes omezenou šířku pásma.

G-Core/OnEvent

Možnost povolení rozhraní událostí pro připojení systému LENEL OnGuard Management k G-Core Central Action Manager od Geutebrück. Připojení se provádí pomocí samostatného nástroje zvaného „G-Core OnEvent Server“.
Tato možnost je vyžadována jednou pro G-Core Central Action Manager. K dispozici je samostatný instalační balíček.
Certifikováno pro OnGuard verze 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5

G-Core/OnView

Možnost povolení rozhraní rekordéru pro připojení G-Core k systému správy LENEL OnGuard. Centralizovat lze libovolný počet instancí síťových systémů G-Core vybavených touto možností.
Tato možnost je vyžadována pro každý připojený server G-Core (na každý viditelný kanál v OnGuard).
Certifikováno pro verze OnGuard 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5

G-Core/OpenData

Možnost připojení ERP a databázových systémů, které poskytují data pro systém G-Core, prostřednictvím OASIS certifikovaného otevřeného datového protokolu (OData). Komunikace probíhá přes http.
Tato možnost je vyžadována pro každý připojený ERP systém.
Poznámka: Pro toto rozhraní je k dispozici samostatný instalační program

G-Core/ReplicationConnect

Možnost povolení spojení mezi stacionárním serverem G-Core a externím, většinou mobilním, serverem G-Core, který umožňuje nepřetržitou replikaci externí databáze.

G-Core/RTSP-Channel

Možnost povolení serveru RTSP v systémech G-Core. Modul umožňuje poskytování živých datových toků serveru G-Core pro přijímače RTP/RTSP v síti.
Obrazová data vybraného živého kanálu jsou přenášena jako jednosměrový tok do sítě, nezávisle na metodě komprese.

G-Core/ScanConnect

Možnost zpracovat skenovaná data pro správu událostí v G-Core. Skenery lze připojit přes sériové nebo síťové připojení. Skenery mohou být přiřazeny k místu pomocí přihlašovacího skenování. Tato funkce je vyžadována v systému G-Core, který pracuje jako centrální získávací jednotka pro skenování dat. Poznámka: Pro aplikaci může být vyžadována karta sériového rozhraní.

G-Core/SecondaryChannel

Možnost použít více toků na kameru. Pro každou aplikaci lze zvolit optimální rozlišení. Tato možnost je vyžadována pro každý server.

G-Core/Skidata2GBConnect

Možnost propojení systému správy parkovacích míst Skidata se systémem G-Core. Systém řízení parkování je připojen přes TCP/IP. Softwarová volba je vyžadována pro systém G-Core.

G-Core/SMRP

Umožňuje automatizované zaznamenávání pozorovacích událostí v živém provozu systému G-Core. Pro každou možnost poskytuje PlugIn mediální kanál pod G-Core nebo pod G-SIM Operator Console (OpCon). Počet zakoupených možností je omezen na polovinu možných připojení G-Core/CamConnect.

G-Core/Streamer

Tato možnost umožňuje přenos obrázků ze systému G-Core do formátů kompatibilních s webem. To umožňuje snadnou integraci video toků G-Core do externích systémů založených na protokolu HTTP.

G-Core/TelnetConnect

Možnost povolení použití rozhraní Telnet Action Command Interface (TACI) se systémy G-Core. Příkazy jsou přenášeny jako prostý text ASCII. TACI je implementován jako server v příslušném systému. Jedna nebo více klientských aplikací může navázat připojení TCP k nastavenému portu TCP systému G-Core a provádět výměnné akce. Softwarová volba je vyžadována pro každý G-Core server.