G-Core

G-Core spravuje vaše video záznamy a je základem pro přizpůsobitelné a kompletní řešení. Systém lze použít jako samostatnou jednotku, nebo rozšířit na libovolnou velikost a náročnost propojením několika systémů G-Core. Rozsah funkcí je přizpůsoben tak, aby vyhovoval vašim konkrétním požadavkům díky rozsáhlému nastavení. G-Core poskytuje přístup k velkému počtu integrací se systémy třetích stran.

G-Core se snadno používá a intuitivně se ovládá. Jednoduché rozhraní pro zpracování živého nebo nahraného videa lze individuálně přizpůsobit. Samostatné nastavení rozhraní, řídí práva pro jednotlivé uživatele, nebo skupiny a umístění uživatelů. To vše se děje na pozadí a chrání citlivá data před neoprávněným přístupem. Požadavky na soukromí vaší video aplikace a zaměstnanců jsou vždy zaručeny anonymizací jednotlivých obrazových částí nebo pohybů. Vyhledávání záznamů z více zdrojů díky rychlému načtítání z databáze. Data jsou uložena ve formátu Geutebrück (GBF), která jsou překryta vodoznakem a jsou odolná proti neoprávněné manipulaci. Záznamy mohou také sloužit jako důkaz u soudu.

 


G-Web

G-Web is a free feature of our solution which allows to access video data and alarms by G-Core via browser, e.g. with any smartphone or tablet. This saves time and allows easy access for authorized users. The web-based interface eliminates the need to install another application on the device and can be used with all standard web browsers.

 

 


Zobrazen 1. – 30. z 35 výsledků