Integration and Monitoring – Software pro integraci a sledování

Jednoduché připojení softwaru Geutebrück k různým systémům třetích stran je možné díky otevřeným rozhraním a vývoji softwaru. Softwarové řízení funkcí našich systémů hlásí možné poruchy ještě dříve, než k nim dojde.

 


 

Sada pro vývoj softwaru – SDK

Integrujte produkty Geutebrück do systémů třetích stran nebo propojte své systémy s G-Core a tím tvoří kompletní integrovaný systém, který doručí přesně to, co potřebujete. Sada pro vývoj softwaru (SDK) je programovací platforma pro vývoj tohoto typu integrace.

 


G-Link integrační server

S G-Link je možné připojit velký počet systémů třetích stran (např. požární poplachové systémy, nebo systémy pro kontrolu přístupu), čímž se vytvoří kompletní a pohodlný systém. Poskytuje vám možnost integrace s několika systémy pomocí pouze jednoho produktu.

 


G-Core integrace

Monitorovací software G-Health trvale kontroluje funkci hardwarových komponent a varuje vás včas v případě kritických podmínek. Oznámení je jednoduché prostřednictvím e-mailu nebo zprávy v rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také kdykoli zobrazit pomocí webového rozhraní. Tímto způsobem lze včas odhalit možné poškození a zabránit mu včasným zásahem.

 


G-Health Monitoring Software

Ušetřete peníze prevencí poruch ve vašem systému. Monitorovací software G-Health trvale kontroluje funkci hardwarových komponent a varuje vás včas v případě kritických podmínek, např. hrozící selhání pevného disku nebo poruchy v systému. Software řídí tok dat, využití dat a teplotu systému a hlásí odchylky. Oznámení je jednoduché prostřednictvím e-mailu nebo zprávy v rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také kdykoli zobrazit pomocí webového rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také zobrazit v reálném čase nebo na vyžádání prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového rozhraní.

Tímto způsobem lze včas odhalit možné poškození a zabránit mu včasným zásahem.

 


 

Zobrazen 1. – 30. z 37 výsledků