Integration and Monitoring – Software pro integraci a sledování

Jednoduché připojení softwaru Geutebrück k různým systémům třetích stran je možné díky otevřeným rozhraním a vývoji softwaru. Softwarové řízení funkcí našich systémů hlásí možné poruchy ještě dříve, než k nim dojde.

 


 

Sada pro vývoj softwaru – SDK

Integrujte produkty Geutebrück do systémů třetích stran nebo propojte své systémy s G-Core a tím tvoří kompletní integrovaný systém, který doručí přesně to, co potřebujete. Sada pro vývoj softwaru (SDK) je programovací platforma pro vývoj tohoto typu integrace.

 


G-Link integrační server

S G-Link je možné připojit velký počet systémů třetích stran (např. požární poplachové systémy, nebo systémy pro kontrolu přístupu), čímž se vytvoří kompletní a pohodlný systém. Poskytuje vám možnost integrace s několika systémy pomocí pouze jednoho produktu.

 


G-Core integrace

Monitorovací software G-Health trvale kontroluje funkci hardwarových komponent a varuje vás včas v případě kritických podmínek. Oznámení je jednoduché prostřednictvím e-mailu nebo zprávy v rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také kdykoli zobrazit pomocí webového rozhraní. Tímto způsobem lze včas odhalit možné poškození a zabránit mu včasným zásahem.

 


G-Health Monitoring Software

Ušetřete peníze prevencí poruch ve vašem systému. Monitorovací software G-Health trvale kontroluje funkci hardwarových komponent a varuje vás včas v případě kritických podmínek, např. hrozící selhání pevného disku nebo poruchy v systému. Software řídí tok dat, využití dat a teplotu systému a hlásí odchylky. Oznámení je jednoduché prostřednictvím e-mailu nebo zprávy v rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také kdykoli zobrazit pomocí webového rozhraní. Přehled funkčního stavu každé připojené komponenty lze také zobrazit v reálném čase nebo na vyžádání prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového rozhraní.

Tímto způsobem lze včas odhalit možné poškození a zabránit mu včasným zásahem.

 


 

Zobrazen 1. – 30. z 37 výsledků

G-Health

G-Health je software, který zabraňuje selhání systému trvalým řízením funkcí. Pokud je detekován kritický stav, odpovědní administrátoři nebo technici okamžitě obdrží e-mail nebo G-Health Alarm a mají tak možnost reagovat dříve, než dojde k poruše.

G-Health S

G-Health je software, který zabraňuje selhání systému trvalým řízením funkcí. Pokud je detekován kritický stav, odpovědní administrátoři nebo technici okamžitě obdrží e-mail nebo G-Health Alarm a mají tak možnost reagovat dříve, než dojde k poruše. (Softdongle)

G-Health/ClientConnect

Možnost připojení systémů G-Core a G-ST k monitorovací aplikaci G-Health. Tato možnost je vyžadována pro každý rekordér, který má být připojen.

G-Link

Integrační server, který propojuje všechny vaše bezpečnostní systémy, např. požární poplachové systémy nebo systémy kontroly přístupu atd. do centrálně provozovaného, jednotného celkového systému.

G-Link S

Integrační server, který propojuje všechny vaše bezpečnostní systémy, např. požární poplachové systémy nebo systémy kontroly přístupu atd. do centrálně provozovaného, jednotného celkového systému. (Softdongle)

G-Link/AgentVi

Možnost integrace analýzy videoobsahu výrobce AGENT Vi. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojené zařízení AgentVi.

G-Link/AMAGSymmetry

Možnost integrace systému řízení bezpečnosti výrobce AMAG. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru Symmetry.

G-Link/ASISTechnology

Možnost integrace systému řízení přístupu od výrobce ASIS technologies. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený server ASIS.

G-Link/ASVChannel

Možnost integrace námořního video monitorovacího systému od výrobce Automatic Sea Vision. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Je vyžadován pro každou připojenou kameru.

G-Link/CCure9000-2.6

Možnost integrace systému řízení bezpečnosti CCure9000 od Software House. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený server CCure.

G-Link/ChessDynamics

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce Chess Dynamics. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru IBSS.

G-Link/CIASIBServer

Možnost integrace obvodového řídicího systému od výrobce CIAS. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato volba umožňuje připojení 128 IB zařízení.

G-Link/CyViz

Možnost integrace vizualizačního a řídicího systému od výrobce CyViz. Tato možnost realizuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Volba je vyžadována pro připojený řadič CyViz.

G-Link/DedicatedMicros

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce Dedicated Micros. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený vyhrazený Micros NVR/DVR.

G-Link/DSCAlarmPanel

Možnost integrace systému řízení přístupu od výrobce Digital Security Controls. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený alarmový panel DSC.

G-Link/EMailModule

Možnost flexibilního využití oznamovacích e-mailů. Volba je vyžadována pro připojený modul SMTP.

G-Link/FCWnx

Možnost integrace systému řízení přístupu od výrobce United Technologies. Tato možnost realizuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru FCWnx

G-Link/FibersensysAPU

Možnost integrace obvodového řídicího systému od výrobce Fiber SenSys. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link, a je vyžadována pro připojené zařízení FiberSenSys APU.

G-Link/G-Core

Možnost integrace špičkového systému pro správu videa od výrobce Geutebrück. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený G-Core NVR / DVR.

G-Link/Gallagher

Možnost integrace systému řízení přístupu od Gallagher. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený server Gallagher Command Center Server.

G-Link/GeViSoft

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce Geutebrück. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link, a je vyžadována pro připojený server GeViSoft.

G-Link/GSC

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce Geutebrück. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru GeViSoft.

G-Link/HikVisionCentral

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce HikVision. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link.

G-Link/IGTServer

Možnost integrace herního technologického systému od výrobce International Gaming Technology. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link, a je vyžadována na připojeném serveru IGT.

G-Link/InnerRangeInsight

Možnost integrace systému řízení přístupu od výrobce Inner Range. Tato možnost implementuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link, a je vyžadována na připojeném serveru Inner Range.

G-Link/IOmniscientServer

Možnost integrace systému pro správu videa od výrobce iOmniscient. Tato možnost realizuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru iOmniscient.

G-Link/Jacques

Možnost integrace síťového komunikačního systému od Jacques. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Volba je vyžadována pro připojený ovladač Jacques.

G-Link/MaxxessServer

Možnost integrace systému řízení přístupu od výrobce Maxxess. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována pro připojený server Maxxess Axxis.

G-Link/MicrosServer

Možnost integrace systému POS od Micros. Tato možnost umožňuje přímou komunikaci se systémy připojenými k serveru G-Link. Tato možnost je vyžadována na připojeném serveru Micros.

G-Link/ModbusTCP16Input

Možnost integrace protokolu Modbus/TCP (16 vstupů). Tato možnost připojí 16 vstupů Modbus TCP k systému G-Core.