Security Management – správa zabezpečení

Software pro správu G-SIM je vhodný doplněk správy systémů G-Core. Udržujte přehled a kontrolu všech komplexních jednotek, lokálně i z globálně distribuovaných míst. Veškeré informace o vašem systému Geutebrück a všechny propojené systémy třetích stran jsou spojeny, aby se zjednodušily správu vašich dat.

Práce s G-SIM je jednoduchá a intuitivní. Integrované mapy stránek poskytují vynikající přehled. Přetažením obrazu kamery do libovolného plánu lokality se umístění kamery zobrazí přímo a umožňuje rychlou orientaci, a to i pro velké aplikace. Snadno použitelné rozhraní softwaru lze přizpůsobit potřebám každého uživatele nebo skupiny uživatelů. Je to inteligentní systém pro zpracování alarmů a optimálně podporuje uživatele díky poskytováním podrobných pokynů a pracovních postupů.

Správa uživatelských práv, která lze nastavit samostatně, umožňuje jasně definovatelná oprávnění pro příslušné skupiny uživatelů. Přístup k citlivým datům je omezen, aby byla vaše data vždy chráněna nejlepším možným způsobem.

Díky přehlednému zobrazení a jednoduché obsluze je možné monitorovat rozsáhlé oblasti nebo velké množství kamer a webů s minimálním počtem zaměstnanců. Kombinace video záznamu a procesních dat také umožňuje sledování vašich procesů v rámci jediného rozhraní G-SIM, což šetří čas. Jestli G-SIM používáte pro zabezpečení videa, vizualizaci procesů nebo obojí – vaše data jsou vždy v bezpečí. Redundance v rámci řešení G-SIM je možná se správou záložních serverů, které se aktivují v případě výpadku systému.

Verze G-SIM obsahuje bezplatný zkušební software G-SIM Starter s omezenou funkčností, použitelný bez hardwarového klíče ve spojení se všemi systémy G-Core. Rozšíření z G-SIM Starter na plnou verzi lze provést pomocí donglu.


Zobrazuji všech 11 výsledků