G-SIM/VTT

Možnost G-SIM pro povolení funkce Video Track & Trace (VTT). VTT rozšiřuje existující propojená rozvržení a umožňuje vám nakonfigurovat časový posun pro přehrávání mezi dvěma záznamy kamer.

Kategorie: , , Katalogové číslo: 8.34405

Popis produktu

Díky této možnosti bude vyhledávání balíčků efektivnější a bude vám šetřit čas i peníze. Spojením jednotlivých záznamů můžete rychle a jednoduše najít a sledovat cestu balíčku. Zabrání se složitým procesům vyhledávání. Další výhoda: Díky časovému posunu v obrazech, které je přizpůsobeno rychlosti vašeho dopravníku/pásu, najdete příslušný balíček v okamžiku a jen s minimálním úsilím.

  • Obaly ztracené na dopravních pásech lze najít rychle, dokonce i na několika rozvětvených trasách dopravních pásů
  • Rychlá detekce obalů současným zobrazením vhodné polohy balení na dopravním pásu
  • Snadné monitorování balíků díky logickému propojení kamer podél dopravníkového systému
  • Optimální přizpůsobení systému rychlosti dopravníkového pásu, individuálním nastavením časového posunu připojených rozvržení
G-SIM/VTT
Možnost G-SIM pro povolení funkce Video Track & Trace (VTT). VTT rozšiřuje existující propojená rozvržení a umožňuje nakonfigurovat časový posun pro přehrávání mezi dvěma kamerami. To umožňuje sledování neustále se pohybujícího objektu (např. balíček na transportním pásu), na propojeném rozvržení kdykoli během procesu. Touto funkcí lze rychle a efektivně řešit problémy, jako je nesprávná orientace v oblasti manipulace s materiálem.
Objednací kód 8.34405

Možnost G-SIM pro povolení funkce Video Track & Trace (VTT). VTT rozšiřuje existující propojená rozvržení a umožňuje nakonfigurovat časový posun pro přehrávání mezi dvěma kamerami.

  • balíková centra
  • výrobní haly

Datasheet: g-sim-vtt